Online 3
Bugün : 121
Toplam : 2719112
© 2009
Kampanyalar
 • KREDİ KARTI KAMPANYALARI
 • BELLONA KAMPANYALARI İNDİRİM VE TAKSİT FIRSATLARI, FİYAT LİSTELERİ, SERİ SONU ya da OUTLET ÜRÜNLER, HEDİYELİ KAMPANYALAR... 

  BELLONA KAMPANYA FİYATLARI Seri Sonu Outlet İndirimli Ürünleri

  1.     KAMPANYA DÖNEMİ :  01 Eylül 2018 tarihinde başlayacak, 31 Mart 2019 tarihinde sona erecektir.

  2.     ÜRÜN TESLİMATI: Yeni kampanya kapsamında ürün sevklerine 01 Eylül 2018 tarihinden itibaren başlanacaktır.   

         BELLONA KAMPANYALARI

  3.     TÜM ÜRÜNLERDE CAZİP İNDİRİM KAMPANYASI

  a.     Kampanya süresince Tüm ürün gruplarında %30’a varan indirim uygulaması yapılmıştır.

  b.     Fiyat listelerinde indirimli fiyatlar yer almaktadır.  

        BELLONA KAMPANYALARI

  4.     BELLONA’DAN İKİNCİ HALI ALIMINDA %50 İNDİRİM

  Bellona markalı tüm halı alımlarında ikinci ürüne (Vokal serisi hariç) perakende liste fiyatları üzerinden %50 indirim uygulaması sunulacaktır.

  Örnek: Milda 150x230 ebadında bir halının normal satış fiyatı 928.-TL dir. Bu ürünle birlikte alınacak ikinci 150x230 Milda Halı 928.-TL yerine; 928x0,50=464.-TL. olarak sunulacaktır. Tüketicimiz toplamda aldığı iki halı için 1.856.-TL yerine 1.392.-TL. ödeme yapmış olacaktır.

  Bu uygulama da ana prensip iki halının aynı anda alınması ve ikinci halı fiyatının ilk halı fiyatına eşit ya da daha düşük olmasıdır.

  Örnek: Tüketicimiz 1 adet Milda 150x230 halı (928.-TL) ve 1 adet de Valentina 150x230 halı (1.029.-TL) almış olsun.

  Bu durumda Valentina halı bedelini tam öder, milda halıyı 928.-TL. yerine 464.-TL olarak alır. Toplamda iki halı için 1.957.-TL yerine 1.029+464=1.493.-TL ödemiş olur.

        BELLONA KAMPANYALARI

        BELLONA KAMPANYALARI

        BELLONA KAMPANYALARI

        BELLONA KAMPANYALARI

  5.     % 30’a VARAN CAZİP FİYAT UYGULAMALARI

  a.     Döşemeli ürün grubunda Arves, Elita, Espina, Grande, Liona, Lofty, Mavenna, Melton, Palais, Selegno, Vienza, Vivent, Vizyon ve Veranda Life Balkon Mobilyaları (Joly, Merry, Nest ve Tower)  ürünlerimiz % 20 indirim uygulaması yapılacaktır.

  b.     Panel mobilya grubunda Liona (yatak/yemek/duvar) , Oslo (yatak/yemek), Palais (yatak/yemek), Sierra (yatak/yemek) Flat Genç odası % 30 indirim uygulaması yapılacaktır.

   (Önemli Not: % 30 indirimli ürünler bayi-anabayi stok ve teşhirlerinin temizlenmesi amacıyla düzenlenmiştir. İlgili ürünlerden sadece tamamlama üretimi yapılacak olup, seri üretimi olmayacaktır.)

  Yine panel mobilya grubunda Mavenna (yatak/yemek/genç/duvar/portmanto), Valdes (yatak/yemek/duvar), Belissa Genç Odası ve Espina, Marsello duvar üniteleri % 20 indirim uygulaması yapılacaktır.

  c.     Yatak ürün grubunda Caprice yatak ve Caprice Yavrulu Kasa % 20 indirim kapsamında tüketiciye sunulacaktır.

        BELLONA KAMPANYALARI

  6.     SATEN NEVRESİM AGRESİF FİYAT UYGULAMASI

  Tekstil ürün grubumuzda yer alan ve bayi, anabayi ve genel merkez stokları ile sınırlı, Pamuk-Saten Nevresim Takımı ve Viskon-Saten Nevresim Takımlarında % 40 indirim uygulaması yapılacak olup,

  Pamuk-Saten Çift Kişilik Nevresim Takımı 159.-TL

  Viskon-Saten Çift Kişilik Nevresim Takımı 139.-TL den satışa sunulacaktır.

        BELLONA KAMPANYALARI

  7.     OKUL PAKETİ UYGULAMASI

  Gerek yazlıkçı ihtiyaçları, gerekse önümüzdeki dönemde okulların açılma dönemiyle birlikte oluşacak öğrenci odası ihtiyaçlarına yönelik uygun çözüm sunabilmek ve bu yöndeki oluşacak ihtiyaçları markamıza yönlendirebilmek amacıyla okul paketi uygulaması yapılmaktadır.

  İlgili uygulama kapsamındaki paketimiz Verso baza, Verso Başlık, Ecoplus Yatak, Dreamline Yorgan, White Line Microfiber Yastık ve Home Style Alez ürünlerinden oluşmaktadır.

  Uygulamayla birlikte 90x190 Ecoplus Yatak, 90x190 Verso Baza, 90 lık Verso Başlık, Tek Kişilik Dreamline Yorgan, 90 x 190 Home Style Alez ve 1 adet Microfiber yastıktan oluşan OKUL PAKETİ 1.249.-TL fiyatla tüketicilerimize sunulacaktır.

  8.     WORLD’E ÖZEL 12 TAKSİT AVANTAJI:

  1 Eylül 2018-31 Ekim 2018 tarihleri arasında World ile yürüteceğimiz kampanyada; “World’e özel 2 - 6 taksitli işlemlerde yapılan alışverişlerde +6 taksit geçerli olacaktır.“ uygulaması yapılacaktır.

  Vade farksız taksitli işlemlerde “+ taksit ” maliyeti banka tarafından karşılanacaktır. 

  BELİRTİLEN FİYATLAR, TAVSİYE EDİLEN PERAKENDE SATIŞ FİYATLARIDIR.

  BELLONA ŞOK İNDİRİM FIRSAT AKSİYON ÖZEL TAKSİT UCUZ OUTLET SERİ SONU STOK FAZLASI KAMPANYALARI İSTİKBAL İPEK MONDİ MERİNOS TEPE KELEBEK MOBİLYA YATAŞ İDAŞ LAZZONİ DOĞTAŞ ÇİLEK GİBİ MARKA ÜRÜNLERDE EN AVANTAJLI KAMPANYALAR BELLONA DA ANKARA BELLONA ÖZTÜRKLER MOBİLYA

  BELLONA ŞOK İNDİRİM FIRSAT AKSİYON ÖZEL TAKSİT UCUZ OUTLET SERİ SONU STOK FAZLASI KAMPANYALARI İSTİKBAL İPEK MONDİ MERİNOS TEPE KELEBEK MOBİLYA YATAŞ İDAŞ LAZZONİ DOĞTAŞ ÇİLEK GİBİ MARKA ÜRÜNLERDE EN AVANTAJLI KAMPANYALAR BELLONA DA ANKARA BELLONA ÖZTÜRKLER MOBİLYA

  BELLONA’DAN KREDİ KARTI KAMPANYALARI, ERTELEME, PEŞİN FİYATINA TAKSİT YA DA 36 AYA VARAN VADE FARKLI KREDİ KARTI KAMPANYALARI İÇİN TIKLAYIN

  BELLONA’DAN SENETSİZ KEFİLSİZ 36 AYA VARAN ÖDEME SEÇENEKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

  SERİ SONU, OUTLET, ÖZEL İNDİRİM UYGULANMIŞ FIRSAT ÜRÜNLERİ İÇİN LÜTFEN GÜNCEL BİLGİ ALIN...

  03123467171 - 03123461538 - AnkaraBellona@hotmail.com - AnkaraBellona@gmail.com

  ANKARA BELLONA YA MAİL GÖNDERANKARA BELLONA GOOGLE SAYFALARIANKARA BELLONA TWITTER SAYFALARIANKARA BELLONA FACEBOOK SAYFALARI

  BELLONA İLKBAHAR, SONBAHAR, KIŞ, YAZ, İNDİRİM, FIRSAT, DEĞİŞTİR, ESKİSİNİ GETİR, YENİSİNİ GÖTÜR, HEDİYE, HEDİYE ÇEKİ, %10, %20, %30, %40, %50, %60, %70’E VARAN, BÜYÜK İNDİRİM, SERİ SONU KAMPANYALARI... ANKARA BELLONA

  Ankara Bellona Öztürkler Mobilya olarak Plaza ya da mağaza teşhirimizde bulunan, stoğumuzdaki seri sonu ürünlerde Bellona’nın kampanyalarına ek olarak fırsat kampanyaları ve çok özel avantajlar sunuyoruz. Şu anda mevcut bulunan seri sonu fırsatı sunduğumuz ürünler konusunda lütfen güncel bilgi alınız. Bellona markalı oturma gruplarında, koltuk takımlarında, kanepelerde, Major - Midi - Lüks Takımlarda, Yatak - Yemek - Genç - Bebek Odalarında, Ev Tekstilinde, Bellona Halılarda, Aynalarda, Tablolarda, Aksesuarlarda, Bellona Bahçe Oturma Gruplarında, Sehpalarda ve daha pek çok ürün ve ünitede fırsatlar sizleri bekliyor olabilir. En uygun fiyatlar, en cazip fiyatlar ve ödeme koşulları, en ucuz ürünler; BELLONA ŞOK İNDİRİM FIRSAT AKSİYON ÖZEL TAKSİT UCUZ OUTLET SERİ SONU STOK FAZLASI KAMPANYALARI İSTİKBAL İPEK MONDİ MERİNOS TEPE KELEBEK MOBİLYA YATAŞ İDAŞ LAZZONİ DOĞTAŞ ÇİLEK GİBİ MARKA ÜRÜNLERDE EN AVANTAJLI KAMPANYALAR BELLONA DA ANKARA BELLONA ÖZTÜRKLER MOBİLYA Ankara Bellona Öztürkler Mobilya ’da

  Ankara Bellona Öztürkler Mobilya Demetevler Mağaza

   

  ANKARA BELLONA | ÖZTÜRKLER LTD. ŞTİ.
  357.Cad.(Eski 12.Cad.) No:29/A-B Demetevler / ANKARA Tel:0.312.346 1538 - 346 7171
  Aktif anket yok !
  Tasarım:
  www.perdesaticilari.com