Online 2
Bugün : 121
Toplam : 2719112
© 2009
Yeni Ürünler: 2017/1.Dönem

Bellona Mobilya Yeni Sezon 2017 Koleksiyonu...

Evinizin huzur verici sıcaklığında hem de ayaklarınızı uzattığınız yerde doya doya yaşamak varken... Bellona rahatınızı düşündü, üstüne biraz stil kattı ve ortaya Bellona yeni 2017 Koleksiyonunu çıkardı. Siz hayatınızı daha keyifli yaşayasınız diye... Evinizin her noktası için mobilya çözümü sunabilmekten gurur duyuyoruz. Yatak Odasından genç odasına, yemek odasından oturma odasına, evinizin her köşesi için BELLONA’da tam sizi düşünerek tasarlanmış bir takım var. Farklı tarzlara hitap eden geniş model ve renk seçeneklerimiz, evinizin her köşesinde arzu ettiğiniz hissi yansıtmaya yardımcı olacaktır.  

BELLONA MOBILYA 2017 KOLEKSIYONU YENI TASARIM BELLONA MOBILYA OTURMA GRUBU, YEMEK ODASI, YATAK ODASI, GENC ODASI, YATAK, KOLTUK, KANEPE, SANDIKLI BAZA,

Bellona Tasasım Atölyesi Yeni Ürünler - Konseptler - Tasarımlar

Huzurlu ve mutlu sofralar için üretilen Palais, tasarımındaki zarafetiyle evinizin imajını yenileyecek ve ahenk anlayışınızı yeniden yazacak. Vitrininde bulunan led aydınlatması ile zengin bir görünüm sunan Palais, fonksiyonlu çekmecesinden yüksek ayaklarına kadar hayatı kolaylaştıran yapısıyla dikkat çekiyor.

Bellona Palais Yemek Odası ve Compact Tv Duvar Ünitesi
Bellona Palais Yemek Odası ve Compact Tv Duvar Ünitesi Bellona Palais Yemek Odası ve Compact Tv Duvar Ünitesi

Romantik tarzı, fonksiyonelliği ve zarif tasarımı ile beklentilerini tam olarak karşılayan Palais, yatak odanıza güzellik getirecek. Çok fonksiyonlu gardırop ve çekmeceleri ile hayatı kolaylaştırırken, tasarımındaki ince işçilik ile evinize ahenk katar.

Bellona Palais Yatak Odası Takımı

Bellona Palais Yatak Odası Takımı Bellona Palais Yatak Odası Takımı

Oslo Yatak Odası modern tasarımı ve yeni trend renk uygulamaları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Çekmece sayısı ve gardırop genişliği ile hayatınıza yer açan Oslo Yatak Odası Takımı, benzersiz uyumu ile evinizin havasını değiştirecek.

Bellona Oslo Yatak Odası Takımı
Bellona Oslo Yatak Odası Takımı Bellona Oslo Yatak Odası Takımı

Oslo yemek odasında kullanılan renklerin uyumu ve zengin bir görsel sunan tasarımıyla evinize değer kazandıracak.Kullanım kolaylığı ve hayatı kolaylaştıran teknolojisinin yanı sıra sağlığa zararsız malzemelerden üretilen Oslo yemek odası yaşam kalitenizi arttıracak.

Bellona oSLO Yemek Odası ve Compact Tv Duvar Ünitesi

Bellona oSLO Yemek Odası ve Compact Tv Duvar Ünitesi

Modern hatlara sahip zarif yapısı ile dikkatleri üzerine çeken Elita Koltuk Takımı, zengin bir görünümün yanı sıra fonksiyonel kullanımıyla da hayatınızı kolaylaştırır.

BELLONA Elita Salon Koltuk Takımı 
BELLONA Elita Salon Koltuk Takımı

Bellona Marselo Modüler Duvar Ünitesi...

Bellona Marselo Modüler Duvar Ünitesi...

Bellona Espina Modüler Duvar Ünitesi...

Bellona Espina Modüler Duvar Ünitesi

Sağlıklı yaşamın en önemli unsurlarından olan uyku kalitesi rahat bir yatakla ölçülür. Bu anlayışla yola çıkan Bellona, çiftlerin uyku esnasında dönüşlerinden etkilenmemeleri için Pocket Yay sistemi ve yüksek yoğunluklu sünger katmanları ile buluşturarak ekstra konfor ve maksimum hava geçirgenliğini bir araya getiriyor. Pamuk ve yün gibi doğal malzemeler kullanılarak hazırlanan ve ihtiyaç olması halinde kolayca değiştirilebilen iki yüzeyindeki şiltesi yazın pamuklu yüzey, kışın yünlü yüzey kullanılarak tek yatakta dört mevsim rahatlık sunuyor.

Four Seasons yatakta kullanılan bir tarafı sert, bir tarafı yumuşak katman özelliği ve Pocket yay sistemi ile tek yatakta dört farklı konfor sunuyor.

BELLONA FOUR SEASONS YATAK 
BELLONA TWİNSTAR YATAK

Üçlü kanepesinde yatak ve sandık fonksiyonuyla kullanım kolaylığı ön planda tutularak tasarlanan Arves Lüx Takım, kullanılan çapraz desenli kapitone uygulaması ile de oturma odanızda spor bir hava yakalıyor.

BELLONA Arves Lux Koltuk Takımı - Kanepe 
BELLONA Arves Lux Koltuk Takımı - Kanepe

Lantes Koltuk Takımı

BELLONA Lantes Koltuk Takımı

BELLONA Lantes Koltuk Takımı

Ceviz ve fildişi renkler kullanılarak tasarlanan takım da lazer uygulamaları ile şık bir hava kazandırılmıştır. Led aydınlatmalara sahip Lantes Yemek Odası Takımı ile misafirlerinizi şık masalarda ağırlayabilirsiniz.

Bellona Lantes Yemek Odası ve Compact Tv Duvar Ünitesi

Bellona Lantes Yemek Odası ve Compact Tv Duvar Ünitesi

Özel tasarım başlığı ve fonksiyonel kullanımıyla Lantes Yatak Odası Takımı, odalarda yenilikçi bir duruş sergiliyor. Ceviz renginin sıcak renk tonlarında tasarlanan takım, temizliği kolaylaştıran yüksek ayaklı yapısı ile de kullanım kolaylığı sağlıyor.

Bellona Lantes Yatak Odası Takımı
Bellona Lantes Yatak Odası Takımı Bellona Lantes Yatak Odası Takımı

Bellona Lima Mutfak Masa Sandalyesi

Bellona Lima Mutfak Masa Sandalyesi

Bellona Lima Mutfak Masa Sandalyesi

Angel Yatak Odası Takımının renk konfigürasyonun da fildişi renkte paneller ve opak beyaz profiller kullanılmıştır.

Yeni modelimiz tasarımsal çizgisi itibariyle hem modern hem de avangarde tarzı ürün talep eden tüketicilerimize hitap edebilecektir.

Bellona Angel Yatak Odası Takımı
Bellona Angel Yatak Odası Takımı Bellona Angel Yatak Odası Takımı

Fildişi ve opak renklerde tasarlanan Angel Yemek Odası zarif detayları ile odalarınızda yerini almaya hazır. Takımda yer alan çatal bıçak bölmesi, kapakları yavaşlatıcı mekanizmalar da hayatınıza ergonomi katan diğer detaylar…

Bellona Angel Yemek Odası ve Compact Tv Duvar Ünitesi

Bellona Angel Yemek Odası ve Compact Tv Duvar Ünitesi

Yeni modelimiz Sementa Koltuk Takımı şık bir salon takımı görüntüsünün yanı sıra kullanıcılarının fonksiyonel beklentilerini de karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir.

BELLONA Sementa Koltuk Takımı

Konforlu ve spor bir yaşam alanı sunmak için tasarlanan Vienza Uzanmalı Köşe, salonlarınızda rahat ve pratik bir oturma alanı yaratıyor. Aynı zamanda sağ veya sol köşe olabilme alternatifi sunan Vienza köşe de istenirse berjer ile birlikte tercih edilerek zengin bir alan oluşturulabilmektedir. 

Bellona Vienza Uzanmalı Köşe Takımı 
Bellona Vienza Uzanmalı Köşe Takımı

Yeni modelimiz Sementa Yatak Odası Takımının renk konfigürasyonun da opak beyaz renk kullanılmıştır.

Farklı tasarımı ile dikkat çeken yeni modelimizin bütününde tercih edilen estetik kulp ve altın renkli fitil uygulamaları sayesinde görsellik üst seviyelere taşınmıştır.

Bellona Sementa Yatak Odası Takımı
Bellona Sementa Yatak Odası TakımıBellona Sementa Yatak Odası Takımı

Opak beyazın sadeliği ile tasarlanan Sementa Yemek Odası Takımı, estetik kulp uygulamaları ile şıklığı ve zerafeti yemek odalarınıza taşıyor.

Bellona Sementa Yemek Odası ve Compact Tv Duvar Ünitesi

Avangarde tarzı yansıtan Revita Salon Takımı, salonlarında estetik ve rahatlığı bir arada yaşamak isteyenler için tasarlandı. Takımda kullanılan altın varak uygulama ile zengin bir görün arz eden takım aynı zamanda lükens ayakları ile de şık bir görünüme kavuşuyor.

BELLONA Revita Koltuk Takımı

BELLONA Revita Koltuk Takımı

Angel Koltuk Takımı avangarde tarzın modern anlayışla yorumlanması ile tasarlanmış şık bir salon takımıdır.

BELLONA Angel Koltuk Takımı

BELLONA Angel Koltuk Takımı

Caprice Yavrulu Kasa, SL yay sistemli yatak konforunu, portatif tekerlekli, yavru yatak ve bazanın rahatlığı ile sunmaktadır. İhtiyaç olması halinde ikiz yatak olarak ya da kasa içerisinden çıkan yatağın ana yatakla birleştirilmesi ile çift kişilik yatak olarak kullanılabilmektedir. 

BELLONA CAPRİCE YATAK -YAVRULU İKİZ YATAK

BELLONA CAPRİCE YATAK -YAVRULU İKİZ YATAK

Sadelik ve modernliği bir arada arayanlar için tasarlanan Marin Lüx Takım, fonksiyonel kullanımı ile de göz dolduruyor.

BELLONA Marin Lux Koltuk Takımı - Kanepe

Farklı renk seçenekleri ve tasarımıyla Verso Baza ve Başlık, sağlam gövdesi, geniş sandık hacmi ve şıklığıyla hem estetik hem güvenlik beklentilerini karşılıyor.

Bellona Verso Sandıklı Baza ve Başlık

Bellona Verso Sandıklı Baza ve Başlık

Marsala ve Antrasit rengi ile şık bir tasarıma bürünen Liona Yatak Odası takımı ile tarzınızı yansıtın.

Bellona Liona Yatak Odası Takımı
Bellona Liona Yatak Odası TakımıBellona Liona Yatak Odası Takımı

Marsala ve antrasit rengin şıklığı ve zerafetinden yola çıkarak hazırlanan Liona’da sadelik ve modernlikte bir arada. Size ve misafirlerinize keyifli bir ortam sunan Liona Yemek Takımı kullanım kolaylığı ile de ön plana çıkıyor.

Bellona Liona Yemek Odası ve Compact Tv Duvar Ünitesi

Bellona Liona Yemek Odası ve Compact Tv Duvar Ünitesi

Liona Koltuk Takımı yeni modelimiz olan Liona Yemek Odasına konsept olarak tasarlanmış olup, modern çizgileri ile ön plana çıkmaktadır.

BELLONA Liona Koltuk Takımı

Oturma konforu, kullanım kolaylığının yanı sıra pratik ve işlevsel bir ev yaşamı için tasarlanan Violet Koltuk Takımında spor şıklığını da bulabilirsiniz. Ayrıca Zerowall özelliği sayesinde üçlü ve ikili ünitelerinde yer kaybı olmadan sandık ve yatak olarak kullanabilirsiniz.

BELLONA Violet Koltuk Takımı

BELLONA KOLTUK TAKIMLARI

BELLONA Violet Koltuk Takımı,     Liona Koltuk Takımı,     Liona Yemek Takımı,     Liona Yatak Odası,     Verso Baza ve Başlık,     Marin Lüx Takım,     Caprice Yavrulu Kasa,     Angel Koltuk Takımı,     Revita Salon Takımı,     Sementa Yemek Odası Takımı,     Sementa Yatak Odası Takımı,     Vienza Uzanmalı Köşe,     Sementa Koltuk Takımı,     Angel Yemek Odası,     Angel Yatak Odası Takımı,      

Lima Mutfak Masa Sandalyesi,     Lantes Yatak Odası Takımı,     Lantes Yemek Odası Takımı,     Lantes Koltuk Takımı,     Arves Lüx Takım,     Twinstar Yatak,     Four Seasons Yatak,     Espina Modüler Duvar Ünitesi,     Marselo Modüler Duvar Ünitesi,     Elita Koltuk Takımı,   Oslo yemek odası,     Oslo Yatak Odası,      Palais Yatak Odası,     Palais Yemek Odası,     

Bellona Mobilya Oturma Grupları, Koltuk Takımları, Kanepeler, Salon Koltuk Takımları, Yemek Odaları, Yatak Odaları, Genç Odaları, Duvar Üniteleri, Sehpalar, Yataklar, Bazalar, Bellona Ev Tekstili Ürünleri ve daha pek çok ürün sizin sağlığınız ve rahatınız için tasarlandı. Ankara Bellona Öztürkler Mobilya olarak Demetevler Mağazamız ve Ostim Plazamız ile hizmetinizdeyiz.  www.AnkaraBellona.com

03123852151 - 03123858141 AnkaraBellona@hotmail.com - AnkaraBellona@gmail.com

ANKARA BELLONA YA MAİL GÖNDERANKARA BELLONA GOOGLE SAYFALARIANKARA BELLONA TWITTER SAYFALARIANKARA BELLONA FACEBOOK SAYFALARI

Ankara Bellona Öztürkler Mobilya Demetevler Mağaza
Bellona Oturma Grupları Fiyatları Modelleri Kolleksiyonu, Bellona Oturma Grubu, Bellona Yataklı Sandıklı Deri Salon Koltuk Takımları, Bellona Yataklı Sandıklı Deri Salon Koltuk Takımı, Bellona Yemek Odaları, Bellona Yemek Odası, Bellona Yatak Odaları, Bellona Yatak Odası, Bellona Genç Odaları, Bellona Genç Odası, Bellona Ev Tekstili, Bellona Yastık, Bellona Yırgan, Bellona Yatak Örtüsü, Bellona Yatak Örtüleri, Bellona Ortopedik Lüks Rahat Konforlu Yataklar, Bellona Çelik Metal Amortisörlü Bazalar, Bellona Deri Kumaş Ahşap Başlıklar, Bellona Dekoratif Hijyenik Modern Halılar, Bellona Tablolar, Bellona Aynalar, Bellona Sehpalar, Bellona Aksesuarlar ve daha pek çok şey... Bellona Yenimahalle, Bellona Demet, Bellona Batıkent, Bellona Eryaman, Bellona Demetevler, Bellona Keçiören, Bellona Etlik, Bellona Etimesgut, Bellona Şentepe, Bellona Dikmen, Bellona Çukurambar, Bellona Balgat, Bellona Ulus, Bellona Kızılay, Bellona Mamak, Bellona Cebeci, Bellona Siteler, Bellona Kurtuluş, Bellona Ayrancı, Bellona Aydınlık Evler, Bellona Çankaya, Bellona Çayyolu, Bellona Ümitköy, Bellona Eskişehir Yolu, Bellona Pursaklar, Bellona Sincan, Bellona Fatih, Bellona İstanbul Yolu, Bellona Konya Yolu, Bellona Şaşmaz, Bellona Ankara Bellona Öztürkler Mobilya Bayii, Bellona Şubesi... Kolay ulaşabileceğiniz... Bellona 2015 2016 2017 2018 2019 2020 Moda Koleksiyonu, Konsepti... Ankara Bellona Öztürkler Mobilya ....
ANKARA BELLONA | ÖZTÜRKLER LTD. ŞTİ.
357.Cad.(Eski 12.Cad.) No:29/A-B Demetevler / ANKARA Tel:0.312.346 1538 - 346 7171
Aktif anket yok !
Tasarım:
www.perdesaticilari.com