Online 2
Bugün : 403
Toplam : 2704118
© 2009
Arsiv \ Valentina Salon Takımı *Konsept*

Valentina Salon Koltuk Takımı

Beyazın asaleti ve mavinin en çarpıcı tonunu birleştiren Valentina Koltuk Takımı. göz dolduran zarif tasarımıyla herkesi kendisine hayran bırakacak..

BELLONA Valentina Koltuk Takımı 
BELLONA Valentina Koltuk Takımı 
BELLONA Valentina Koltuk Takımı 
BELLONA Valentina Koltuk Takımı 
BELLONA Valentina Koltuk Takımı 
BELLONA Valentina Koltuk Takımı
Bellona Valentina Koltuk Takımı, Otra Sehpa
Bellona Davis Koltuk Takımı - Kanepe

BELLONA Milda Lux - Koltuk Takımı - Kanepe

Bellona Davis Koltuk Takımı - Kanepe

Bellona markamızda döşemeli ürün grubu serisine dâhil edilen Valentina Koltuk Takımı...

Yeniliklere ve trendlere öncülük yapan Bellona markamız 2014 yılında da şık, farklı ve estetik ürünlerden oluşan yeni bir ürün koleksiyonunu sunmaktadır.

Geçtiğimiz hafta itibari ile 2014 koleksiyonu ürünlerimiz markamızın reklam yüzü Şevval Sam’ın yer aldığı İmaj filmimiz ile tanıtılmaya başlamış olup, yazılı ve görsel reklam alanlarında yoğun bir lansman çalışması yürütülmektedir.

2014 yeni ürün koleksiyonunun en iddialı modellerinden biri olan Valentina koltuk takımı Valentina Yemek odası takımına konsept olarak sunulmuş olup, farklı çizgisi ve şık tasarımı ile serimizde göz dolduran modellerden biri olacaktır. Kol ve sırtta bulunan kapitone uygulaması, estetik bir görünüm sunan lükens ayakları, yumuşak hatlara sahip üçlü koltuk ve ikili koltuk alternatifi ve krem-turkuaz renklerden oluşan kumaş kombinasyonu ile Valentina koltuk takımının kısa süre içinde başarılı bir satış grafiği yakalayacağına ve 2014 yılının favori modellerinden biri olacağına inanıyoruz.

Yeni ürünümüz 3+3+B+B ve 3+2+B+B olmak üzere iki farklı takım varyantı halinde sunulmaktadır. Valentina koltuk takımına konsept olarak Valentina orta sehpada tasarlanmış olup önümüzdeki haftalarda tarafınıza sevk edilecektir. Reklamlarla oluşturulan algının mağaza ortamında da yakalanması, reklam çalışmalarının etkinliğinin artırılması ve yeni ürünümüzün satışa dönüşünün hızlandırılması amacı ile Valentina Koltuk Takımı mağaza girişlerinde ve vitrinlerde konsept mantığı ile teşhir edilmelidir.

Valentina Koltuk Takımımıza ilk planda yeni kumaş serimiz olan Vesta kumaşlar uygulanacaktır.

Takımın Dikkat Çekici Özellikleri;

- Ürünümüzde kol ve sırt kısmında kök çektirmeli kapitone uygulaması bulunmakta olup, bu uygulama ile son derece zengin bir görünüm kazandırılmıştır.

- Üçlü ve ikili ünitelerin sırt ve kol kısmı eğimli bir forma sahip olup takıma şık bir hava katmıştır.

- Yeni ürünümüz Krem ve Turkuaz renk kumaş kombinasyonu ve tasarım çizgisi ile klasik ürün arayan tüketicilerin beğenisini kazanacak bir modeldir.

- Üründe kullanılan Lükens ayaklar takıma şık bir görünüm kazandırmakta olup, ekru ve kahve iki renk alternatifi sunulmaktadır.

- Valentina konseptini tamamlamak amacı ile Valentina orta sehpada modeli de seriye alınmış olup konsept ürün sunumunu destekleyecektir.

Bellona Davis Koltuk Takımı - Kanepe

Consept Ürünler: Bellona Valentina Yatak, Yemek Odası Takımı - Compact Tv Duvar Ünitesi, Koltuk Takımı

BELLONA LUX KOLTUK TAKIMI, MILDA KANEPE

BELLONA VALENTINA YEMEK ODASI TAKIMI - COMPACT TV ÜNİTESİ - VİTRİN - BÜFE  - YEMEK MASASI - SANDALYE - GÜMÜŞLÜK

BELLONA VALENTINA YEMEK ODASI TAKIMI - COMPACT TV ÜNİTESİ - VİTRİN - BÜFE  - YEMEK MASASI - SANDALYE - GÜMÜŞLÜK

BELLONA VALENTINA YEMEK ODASI TAKIMI - COMPACT TV ÜNİTESİ - VİTRİN - BÜFE  - YEMEK MASASI - SANDALYE - GÜMÜŞLÜK

BELLONA KOLTUK TAKIMLARI

BELLONA    STEP,     KOLIN    DURU,  Tina,   İsabel,      LUISA,      LİNDA,     Line,     ALESTA-S,     ALESTA,   SIDNEY,    STYLE,       SIDNEY-S,     SANDRA,    Aden,    MERLIN,    LEVANTE,    PABLO,    CORDOBA   Bolivya,   Victoria,    VIOLIN,     Juliet,    Efect,     Laura,     Vella,     Belissa,     Romeo,      Elantra,     Almina,     Aston,     Talya,     Nevada,     Vokal,     Valdes,     Kolin,  Lisbon,   Vizyon,      Nora,        Elantra-S,     Estonya,     Dekora,     Vienza,     Pamira,           Midi, Major, Lux, Salon, Oturma Odası, Koltuk Takımları, Kanepeler, Çekyatlar, Tekli Berjer Koltuklar...

Bellona Mobilya Oturma Grupları, Koltuk Takımları, Kanepeler, Salon Koltuk Takımları, Yemek Odaları, Yatak Odaları, Genç Odaları, Duvar Üniteleri, Sehpalar, Yataklar, Bazalar, Bellona Ev Tekstili Ürünleri ve daha pek çok ürün sizin sağlığınız ve rahatınız için tasarlandı. Ankara Bellona Öztürkler Mobilya olarak Demetevler Mağazamız ve Ostim Plazamız ile hizmetinizdeyiz.  www.AnkaraBellona.com

03123467171 03123461538 - AnkaraBellona@hotmail.com - AnkaraBellona@gmail.com

ANKARA BELLONA YA MAİL GÖNDER ANKARA BELLONA GOOGLE SAYFALARI ANKARA BELLONA TWITTER SAYFALARI ANKARA BELLONA FACEBOOK SAYFALARI

Ankara Bellona Öztürkler Mobilya Demetevler Mağaza
ANKARA BELLONA | ÖZTÜRKLER LTD. ŞTİ.
357.Cad.(Eski 12.Cad.) No:29/A-B Demetevler / ANKARA Tel:0.312.346 1538 - 346 7171
Aktif anket yok !
Tasarım:
www.perdesaticilari.com