Online 2
Bugün : 265
Toplam : 2705918
© 2009
Oturma Grupları \ Isabel Lüx Takım - Kanepe

Isabel Lux Koltuk Takımı - Kanepe

Kahve tonlarınkusursuz buluşmasıyla dizayn edilen İsabel Lüks Takım, sarı detaylar ve renkli yastıklarıyla dikkat çekiyor. Takım ile uygun sehpası, açıldığı zaman yatak olan kanepeleri ve kullanım kolaylığıyla İsabel Lüks Takım, fonksiyonel yaşam alanları yaratmanıza yardımcı oluyor.

BELLONA Isabel Koltuk Takımı ve Kanepe 
BELLONA Isabel Koltuk Takımı ve Kanepe 
BELLONA Isabel Koltuk Takımı ve Kanepe 
BELLONA Isabel Koltuk Takımı ve Kanepe 
BELLONA Isabel Koltuk Takımı ve Kanepe
BELLONA Isabel Koltuk Takımı ve Kanepe
BELLONA Isabel Orta Sehpa
Bellona İsabel Koltuk Takımı, İsabel Köşe Koltuk Takımı, Kanepe, İsabel Otra Sehpa
Bellona Davis Koltuk Takımı - Kanepe

BELLONA İsabel Koltuk Takımı - Kanepe, Orta Sehpa

Bellona Davis Koltuk Takımı - Kanepe

Bellona markamızda döşemeli ürün grubu serisine dâhil edilen İsabel Lux Koltuk Takımı ve Kanepe, İsabel Orta Sehpa...

İsabel lüks takım modern ve spor tarzda ürün isteyen tüketicilerimize hitap edecek yeni modelimiz olarak seriye alınmıştır. Berjerli takım yapısı, spor hatları, yüksek ayaklı tasarımı ve farklı renklerdeki deri esprileri ile serimize farklılık ve zenginlik katacak bir tasarıma sahiptir. Sunmuş olduğu görsellik ve konforun yanı sıra yatak ve sandık fonksiyonları ile ürünümüz işlevsellik anlamında da desteklenmiştir.

Yeni modelimiz 3+3+B+B lüks takım ve 3+2+B+B midi lüks takım olmak üzere iki farklı takım varyantı halinde sunulmaktadır. İsabel Lüks takıma ilk planda yumuşak tuşeli Esta serisi ve Tuna serisi kumaşlar Mix deri serisi ile kombin edilerek uygulanacaktır.

Takımın Dikkat Çekici Özellikleri;

Ürünümüzde üçlü ve ikili kanepelerde yatak ve sandık fonksiyonları bulunmakta olup kullanıcısına işlevsellik sunulmuştur. Ayrıca kullanılan Zero Wall makas sistemi ile üçlü ve ikili kanepeler duvara sıfır pozisyondayken dahi kolayca yatak ve sandık olabilmektedir.

- Üründe son zamanlarda trend olan ve temizlik kolaylığı sağlamasından dolayı beğeni gören yüksek ayaklar kullanılmıştır.

- Ürünün kol kısmında 3 farklı renkte deri kullanılmış olup, düğme ve dikiş esprileri ile spor bir görünüm kazandırılmıştır.

- Ürünün kol yanında ve alt bazasında sarı renk geçişleri kullanılmış olup, canlılık ve farklılık kazandırılmıştır.

- 3+3+B+B takımın yanı sıra daha küçük alanlarda da kullanılabilmesi amacı ile takımda 2’li kanepe alternatifi de sunulmuştur.

- Ürüne konsept olarak tasarlanan İsabel orta sehpa takım ile şık ve uyumlu bir konsept bütünlüğü sağlamıştır. 

Bellona Davis Koltuk Takımı - Kanepe

Consept Ürünler: Bellona İsabel Lux Koltuk Takımı, Lux Köşe Takımı, Orta Sehpa

Bellona İsabel Lux Koltuk Tk

Bellona İsabel Lux Köşe Tk

BELLONA KOLTUK TAKIMLARI

BELLONA    STEP,     KOLIN    DURU,  Tina,   İsabel,      LUISA,      LİNDA,     Line,     ALESTA-S,     ALESTA,   SIDNEY,    STYLE,       SIDNEY-S,     SANDRA,    Aden,    MERLIN,    LEVANTE,    PABLO,    CORDOBA   Bolivya,   Victoria,    VIOLIN,     Juliet,    Efect,     Laura,     Vella,     Belissa,     Romeo,      Elantra,     Almina,     Aston,     Talya,     Nevada,     Vokal,     Valdes,     Kolin,  Lisbon,   Vizyon,      Nora,        Elantra-S,     Estonya,     Dekora,     Vienza,     Pamira,           Midi, Major, Lux, Salon, Oturma Odası, Koltuk Takımları, Kanepeler, Çekyatlar, Tekli Berjer Koltuklar...

Bellona Mobilya Oturma Grupları, Koltuk Takımları, Kanepeler, Salon Koltuk Takımları, Yemek Odaları, Yatak Odaları, Genç Odaları, Duvar Üniteleri, Sehpalar, Yataklar, Bazalar, Bellona Ev Tekstili Ürünleri ve daha pek çok ürün sizin sağlığınız ve rahatınız için tasarlandı. Ankara Bellona Öztürkler Mobilya olarak Demetevler Mağazamız ve Ostim Plazamız ile hizmetinizdeyiz.  www.AnkaraBellona.com

03123467171 03123461538 - AnkaraBellona@hotmail.com - AnkaraBellona@gmail.com

ANKARA BELLONA YA MAİL GÖNDER ANKARA BELLONA GOOGLE SAYFALARI ANKARA BELLONA TWITTER SAYFALARI ANKARA BELLONA FACEBOOK SAYFALARI

Ankara Bellona Öztürkler Mobilya Demetevler Mağaza
ANKARA BELLONA | ÖZTÜRKLER LTD. ŞTİ.
357.Cad.(Eski 12.Cad.) No:29/A-B Demetevler / ANKARA Tel:0.312.346 1538 - 346 7171
Aktif anket yok !
Tasarım:
www.perdesaticilari.com