Online 2
Bugün : 184
Toplam : 2635452
© 2009
Yatak Odası/Bebek - Genç \ New F1 Genc Odası

BELLONA NEW F1 GENC ODASI TAKIMI - ARABALI KARYOLA

Estetik duruşu ve spor hatlarıyla dikkat çeken yeni New F1 Genç Odası Takımı, F1 arabalı karyolası, arabaya ait fonksiyonlar ve estetik duruşuyla tüm gençlerin ve çocukların dikkatlerini üzerine çekmeye hazır..

BELLONA NEW F1 GENC ODASI TAKIMI - ARABALI KARYOLA

BELLONA NEW F1 GENC ODASI TAKIMI - ARABALI KARYOLA

BELLONA NEW F1 GENC ODASI TAKIMI - ARABALI KARYOLA

BELLONA NEW F1 GENC ODASI TAKIMI - ARABALI KARYOLA

BELLONA NEW F1 GENC ODASI VE ARABALI KARYOLA

BELLONA CORDOBA GENC ODASI

BELLONA NEW F1 GENC ODASI TAKIMI - ARABALI KARYOLA 

BELLONA CORDOBA GENC ODASI

Bellona markamızda panel mobilya ürün grubu içerisine dahil edilen New F1 Genç Odası Takımı ve Arabalı Karyola...

Ürün renk kombinasyonunda high gloss özelliğinde (parlak etkiye sahip) beyaz ve kırmızı renkler kullanılmış olup, kapaklar üzerinde açılı ve düz formlar birlikte kullanılarak şık ve farklı bir tasarım oluşturulmuştur.

New F1 Genç Odası takımı üç kapılı, iki kapılı ve sürgü kapılı gardırop olmak üzere üç farklı gardırop alternatifi ile serimize dahil edilmiş olup, gardırop içlerinde kullanılan raflar, askılıklar ve kullanıcıların elbiselerini yerleştirebilecekleri alanlar ile birlikte zengin bir kullanım alanı oluşturulmuştur.

Üründe kullanım kolaylığı sağlanması ve ürünün kullanım ömrünün artırılması açısında kapaklarında yavaşlatıcılı mekanizmalar kullanılmıştır.

Kullanışlı bir tarza sahip olan çalışma masasında, raf ve çekmece uygulaması kullanılarak fonksiyonelliği artırılmıştır.

Modelin komodin ve şifonyer üniteleri de takımın kimliğine uygun tarzda tasarlanmış olup, üst çekmecelerde takımın genelinde bulunan açılı form uygulaması kullanılmıştır.

Başlık deri döşeme özelliğine sahip olup, takımın genel kimliğine uygun olarak tasarımsal çizgisi ile görsel bütünlük sağlanmıştır.

BELLONA NEW F1 GENÇ ODASI TAKIMI VE ARABALI KARYOLA

BELLONA ÜRÜN ÖLÇÜLERİ, ÖZELLİKLERİ, AÇIKLAMALARI, ALTERNATİF YA DA KONSEPT ÜRÜNLER

Consept Ürünler: Bellona New F1 Arabalı Karyola

Bellona New F1 Arabalı Karyola

BELLONA CORDOBA GENC ODASI

ALTERNATİF BELLONA      LOFT,      PORTIVO,      NEW F1 ARABALI KARYOLA,     FLORIN,      VENTURO,     JOYFUL,     NEW F1,     BELİSSA,   Basel,     Flat,         Vienza,    Kampus      BEBEK - GENÇ ODASI TAKIMLARI Gardırop, Şifonyer, Başlık, Çalışma Masası, Kitaplık, Komodin, Karyola, Ranza...  

Öztürkler Mobilya Ltd / Ankara Yenimahalle, Batıkent, Şaşmaz, Eryaman, Demetevler, Ostim, Etlik, Sincan, Dikmen, Çankaya, Keçiören, Etimesgut, Balgat, Keçiören, Çayyolu, Ümitköy’e en yakın ve ulaşımı kolay Bellona Bayii 

Bellona Mobilya Oturma Grupları, Koltuk Takımları, Kanepeler, Salon Koltuk Takımları, Yemek Odaları, Yatak Odaları, Genç Odaları, Duvar Üniteleri, Sehpalar, Yataklar, Bazalar, Bellona Ev Tekstili Ürünleri ve daha pek çok ürün sizin sağlığınız ve rahatınız için tasarlandı. Ankara Bellona Öztürkler Mobilya olarak Demetevler Mağazamız ve Ostim Plazamız ile hizmetinizdeyiz.  www.AnkaraBellona.com

03123467171 03123461538 - AnkaraBellona@hotmail.com - AnkaraBellona@gmail.com

ANKARA BELLONA YA MAİL GÖNDERANKARA BELLONA GOOGLE SAYFALARIANKARA BELLONA TWITTER SAYFALARIANKARA BELLONA FACEBOOK SAYFALARI

Ankara Bellona Öztürkler Mobilya Demetevler Mağaza
ANKARA BELLONA | ÖZTÜRKLER LTD. ŞTİ.
357.Cad.(Eski 12.Cad.) No:29/A-B Demetevler / ANKARA Tel:0.312.346 1538 - 346 7171
Aktif anket yok !
Tasarım:
www.perdesaticilari.com