Online 4
Bugün : 174
Toplam : 2571666
© 2009
Arsiv \ Dekora Yatak Odası

  Dekora Yatak Odası Takımı

Beyaz ve altın kaplamanın eşsiz uyumu ile dizayn edilen Dekora yatak odası takımı, hem konfor hem de ayrıcalığı evlere getiriyor. Takım, yerden yüksek ayakları, gardırop üzerinde yer alan aynası ile daha rahat bir hayat sunuyor.

Bellona Dekora Yatak Odası Takımı
Bellona Dekora Yatak Odası Takımı
Bellona Dekora Yatak Odası Takımı
Bellona Dekora Yatak Odası Takımı

BELLONA VALDES YATAK ODASI TAKIMI (5, 6 ve Sürgülü Kapaklı seçeneklerle)

BELLONA ÜRÜN ÖLÇÜLERİ, ÖZELLİKLERİ, AÇIKLAMALARI, ALTERNATİF YA DA KONSEPT ÜRÜNLER

Bellona Dekora Yatak Odası Takımı 

BELLONA ÜRÜN ÖLÇÜLERİ, ÖZELLİKLERİ, AÇIKLAMALARI, ALTERNATİF YA DA KONSEPT ÜRÜNLER

Bellona markamızda panel mobilya ürün grubu içerisine dahil edilen Dekora Yatak Odası...

Takımın renk konfigürasyonunda genel itibariyle high gloss beyaz renk kullanılmış olup, kapaklar üzerinde çerçeve oluşturacak şekilde çizgisel görünümlü altın patine renkli klapalar yer almaktadır. Ayrıca bu altın patine etki gardırop üzerlerin de yer alan figür uygulamalarında da kullanılmış olup, görsel zenginlik üst seviyelere taşınmıştır.

Gardırop içlerinde raflı bölmeler, elbise askılıkları, pantolonluk, 5 ve 6 kapılı gardırop alt kısımlarında stoplama özellikli çekmece bölümleri kullanılarak geniş ve kullanışlı bir alan oluşturulmuştur.

Gardırop kapaklarında stoplama sistem kullanılmış olup, hem kapak ömrü uzatılmış hem de hızlı çarpmaların önüne geçilmiştir.

Üründe çevreye ve insan sağlığına zararsız E-1 kalite standartlarında kanserojen madde içermeyen malzemeler kullanılmış olup, duvar bağlantılı aparat kullanımı ile deprem riski oluşacak durumlarda güvenli kullanım üst seviyelere taşınmıştır.

Tuvalet masası üst çekmece içerisinde kumaş kaplama uygulaması kullanılarak çeşitli aksesuarların rahatlıkla koyulabileceği özel bir alan oluşturulmuştur. Tuvalet masası çekmeceleri stoplamalı özellikte olup, kullanıcılarına rahat bir kullanım imkânı sunulmuştur.

Tuvalet aynası, komodin ve şifonyer takımın kimliğine uygun tarzda tasarlanmış olup, tuvalet aynası üzerinde takımın genelinde hâkim olan figür uygulamaları ile bütünlük sağlaması amacı ile altın renkli satine baskılı figür uygulaması kullanılmıştır. 

Bellona Dekora Yatak Odası

BELLONA ÜRÜN ÖLÇÜLERİ, ÖZELLİKLERİ, AÇIKLAMALARI, ALTERNATİF YA DA KONSEPT ÜRÜNLER

Consept Ürünler: Bellona Dekora Koltuk, Yatak Odası, Yemek Odası Takımı - Compact Tv Duvar Ünitesi,

DEKORA KOLTUK TAKIMI
 DEKORA YEMEK ODASI - DUVAR ÜNİTESİ
DEKORA YEMEK ODASI - DUVAR ÜNİTESİ
DEKORA YATAK ODASI

BELLONA KOLTUK TAKIMLARI

BELLONA     FABIO,     Pablo,      Cordoba,      Nova,      Victoria,       VENTURO,  Juliet,      Vella,      Laura,       Belissa,      Romeo,      Linda,      Valdes,       Lisbon,        Dekora,       Vienza,    Violet,     Tuvalet Masası, Ayna, Şifonyer, İkiz Yatak Baza Başlığı, Karyola, Komodin, Puf, Markiz, Josefin, 2, 3, 4, 5, 6, Sürgülü, Kapaklı Gardrop, Ebeveyn Yatak Odası Takımları...

Öztürkler Mobilya Ltd / Ankara Yenimahalle, Batıkent, Şaşmaz, Eryaman, Demetevler, Ostim, Etlik, Sincan, Dikmen, Çankaya, Keçiören, Etimesgut, Balgat, Keçiören, Çamlıca, Serhat, Çayyolu, Ümitköy’e en yakın ve ulaşımı kolay Bellona Bayii 

Bellona Mobilya Oturma Grupları, Koltuk Takımları, Kanepeler, Salon Koltuk Takımları, Yemek Odaları, Yatak Odaları, Genç Odaları, Duvar Üniteleri, Sehpalar, Yataklar, Bazalar, Bellona Ev Tekstili Ürünleri ve daha pek çok ürün sizin sağlığınız ve rahatınız için tasarlandı. Ankara Bellona Öztürkler Mobilya olarak Demetevler Mağazamız ve Ostim Plazamız ile hizmetinizdeyiz.  www.AnkaraBellona.com

03123852151 - 03123858141 AnkaraBellona@hotmail.com - AnkaraBellona@gmail.com

ANKARA BELLONA YA MAİL GÖNDER ANKARA BELLONA GOOGLE SAYFALARI ANKARA BELLONA TWITTER SAYFALARI ANKARA BELLONA FACEBOOK SAYFALARI

Ankara Bellona Öztürkler Mobilya Ostim Plaza Ankara Bellona Öztürkler Mobilya Demetevler Mağaza
ANKARA BELLONA | ÖZTÜRKLER LTD. ŞTİ.
Plaza: Yenimahalle-Batıkent Yolu Bağdat Cd.No: 342 Ostim/ANKARA Tel: 0312.385 2151 - 385 8141 - 0555 988 8125
Mağaza: 357.Cad.(Eski 12.Cad.) No:29/A-B Demetevler / ANKARA Tel:0.312.346 1538 - 346 7171
Aktif anket yok !
Tasarım:
www.perdesaticilari.com