Online 2
Bugün : 120
Toplam : 2719111
© 2009
Arsiv \ Dekora Koltuk Takımı*Konsept*

Dekora Koltuk Takımı

İskandinav çizgilerin soft renklerle kullanıldığı Dekora Koltuk Takımı, üçlü ve ikili koltukların kırlentlerinde kullanılan makrome dikiş uygulamasıyla zengin bir duruş yakalıyor. Özel mekanizmasıyla uzanma koltuğuna da dönüşebilen üçlü koltuklar, tasarımı kadar konforuyla da göz dolduruyor. Yemek odasıyla uyumlu tasarlanan yüksek ayaklar kolay kullanım sunuyor.

BELLONA Dekora Koltuk Takımı

BELLONA Dekora Koltuk Takımı

BELLONA Dekora Koltuk Takımı

BELLONA Dekora Koltuk Takımı

Bellona Davis Koltuk Takımı - Kanepe

BELLONA Dekora Koltuk Tk

BELLONA Dekora Koltuk Takımı

Bellona Davis Koltuk Takımı - Kanepe

Bellona markamızda ürün serisine yeni dahil edilen Dekora Koltuk Takımı...

Dekora serimiz İskandinav çizgilerin hakim olduğu yeni ve farklı bir konsept olup, koltuk takımı modelimiz de bu konsepti tamamlayacak nitelikte tasarlanmıştır.
Ürünümüzde yemek odası ile uyumlu renkte açılı yüksek ayaklar kullanılmış olup, alt baza kısmında ayakları tamamlayan ve ürünün İskandinav çizgisini öne çıkaran klapa uygulaması yapılmıştır.
Üçlü ve ikili ünite sırt kırlentlerinde ürünü görsel açıdan zenginleştiren makrome dikiş uygulaması bulunmaktadır.
Üçlü koltuk ünitesi yatak özelliğine sahip olup, ikili ve berjer üniteleri ise sabittir. Üçlü koltukta bulunan yatak mekanizması ile ürün tek veya çift taraf açılarak uzanma konumunda da kullanılabilecektir.
Yeni modelimizin açılı formda tasarlanan kol kısmında makrome dikişli ped uygulaması yapılarak oldukça estetik bir görüntü sağlanmıştır.
Kol kısmında başlayan fitil uygulaması baza kısmında da devam ettirilerek uyumlu bir görsellik elde edilmiştir.
Yeni modelimizin font kısmında 32 DNS soft sünger kullanılmış olup, konforlu bir oturuma sahiptir.

Bellona Dekora Koltuk Takımı

BELLONA ÜRÜN ÖLÇÜLERİ, ÖZELLİKLERİ, AÇIKLAMALARI, ALTERNATİF YA DA KONSEPT ÜRÜNLER

Consept Ürünler: Bellona Dekora Koltuk, Yatak Odası, Yemek Odası Takımı - Compact Tv Duvar Ünitesi,

DEKORA KOLTUK TAKIMI
 DEKORA YEMEK ODASI - DUVAR ÜNİTESİ
DEKORA YEMEK ODASI - DUVAR ÜNİTESİ
DEKORA YATAK ODASI

BELLONA KOLTUK TAKIMLARI

BELLONA    STEP,     KOLIN    DURU,  Tina,   İsabel,      LUISA,      LİNDA,     Line,     ALESTA-S,     ALESTA,   SIDNEY,    STYLE,       SIDNEY-S,     SANDRA,    Aden,    MERLIN,    LEVANTE,    PABLO,    CORDOBA   Bolivya,   Victoria,    VIOLIN,     Juliet,    Efect,     Laura,     Vella,     Belissa,     Romeo,      Elantra,     Almina,     Aston,     Talya,     Nevada,     Vokal,     Valdes,     Kolin,  Lisbon,   Vizyon,      Nora,        Elantra-S,     Estonya,     Dekora,     Vienza,     Pamira,           Midi, Major, Lux, Salon, Oturma Odası, Koltuk Takımları, Kanepeler, Çekyatlar, Tekli Berjer Koltuklar...

Bellona Mobilya Oturma Grupları, Koltuk Takımları, Kanepeler, Salon Koltuk Takımları, Yemek Odaları, Yatak Odaları, Genç Odaları, Duvar Üniteleri, Sehpalar, Yataklar, Bazalar, Bellona Ev Tekstili Ürünleri ve daha pek çok ürün sizin sağlığınız ve rahatınız için tasarlandı. Ankara Bellona Öztürkler Mobilya olarak Demetevler Mağazamız ve Ostim Plazamız ile hizmetinizdeyiz.  www.AnkaraBellona.com

03123467171 03123461538 - AnkaraBellona@hotmail.com - AnkaraBellona@gmail.com

ANKARA BELLONA YA MAİL GÖNDERANKARA BELLONA GOOGLE SAYFALARIANKARA BELLONA TWITTER SAYFALARIANKARA BELLONA FACEBOOK SAYFALARI

Ankara Bellona Öztürkler Mobilya Demetevler Mağaza
ANKARA BELLONA | ÖZTÜRKLER LTD. ŞTİ.
357.Cad.(Eski 12.Cad.) No:29/A-B Demetevler / ANKARA Tel:0.312.346 1538 - 346 7171
Aktif anket yok !
Tasarım:
www.perdesaticilari.com