Online 2
Bugün : 124
Toplam : 2719115
© 2009
Oturma Grupları \ Vienza Koltuk Takımı*Konsept*

 Vienza Koltuk Takımı

Modern çizgilerin hakim olduğu Vienza Koltuk Takımı kollarının yanında yer alan makrome dikiş ve düğme detaylarıyla zengin bir görünüm yakalıyor. Nakış işlemeli kol kırlentleriyle farklı bir hava yakalayan takım, üçlü ve ikili koltuk ünitelerinde yatak fonksiyonu sunuyor. Yüksek tasarlanan ayaklar ile modern tarza vurgu yapan Vienza Koltuk takımı, ergonomik yapısıyla konfor sunuyor.

BELLONA Vienza Koltuk Takımı

BELLONA Vienza Koltuk Takımı

BELLONA Vienza Koltuk Takımı

BELLONA Vienza Koltuk Takımı

BELLONA Vienza Koltuk Takımı

Bellona Davis Koltuk Takımı - Kanepe

BELLONA Vienza Koltuk Tk

BELLONA Vienza Koltuk Takımı

Bellona Davis Koltuk Takımı - Kanepe

Bellona markamızda ürün serisine yeni dahil edilen Vienza Koltuk Takımı...

Vienza Koltuk Takımı 3+3+B+B ve 3+2+B+B takım olarak serimize alınmıştır. Tüketiciler ihtiyaçlarına veya odanın büyüklüğüne göre üçlü veya ikili koltuk ünitesi alabilecektir.

Yeni modelimiz genel tasarım yapısı itibari ile modern bir çizgiye sahip olup, panel mobilyası ile şık bir görsel bütünlük oluşturulmuştur.

Yeni modelimizin üçlü ve ikili koltuk ünitelerinin kol yanında makrome dikiş ve düğme çektirme uygulaması yapılarak zengin bir görürüm elde edilmiştir.

Üçlü ve ikili koltuk kol üzeri ve sırt minderlerinde renkli biye uygulaması yapılmıştır. Aynı şekilde berjer kol üzerinde de üçlü koltuk gövde renginde biye uygulaması yapılarak spor hatlar öne çıkarılmıştır.

Yeni takımımız oldukça rahat bir oturum sunan ergonomik bir berjerle takımlaştırılmış olup, berjer sırt kısmında makrome dikiş ve düğme esprisi uygulanmıştır.

Üçlü ve ikili koltuk ünitelerinde nakış işlemeli kol kırlentleri kullanılarak farklı bir hava kazandırılmıştır.

Yeni modelimiz fonksiyonellik açısından da geliştirilmiş olup üçlü ve ikili koltuk ünitesinde yatak fonksiyonu bulunmaktadır.

Ürünümüzün font kısmında 12 cm 35 DNS soft sünger, sırt kısmında ise 22 flexi sünger kullanılmış olup, rahat ve konforlu bir oturum sağlanmıştır.

Üründe ahşap desenli plastik ayaklar kullanılmış olup, açılı yüksek ayak formu ürünün modern tarzını tamamlamıştır.

Vienza serisinde orta sehpa da çalışılmış olup, konsept bütünlüğü sağlanmıştır.

Vienza orta sehpa konsept uyumunun yanı sıra çekmeceli tasarımı ile kullanışlı bir şekilde dizayn edilmiştir. Yemek odası büfesinde krem ve turkuaz renk kapak alternatifi olup aynı şekilde orta sehpada da opak beyaz ve turkuaz renk alternatifleri sunulmuştur.

Bellona Vienza Koltuk Takımı

BELLONA ÜRÜN ÖLÇÜLERİ, ÖZELLİKLERİ, AÇIKLAMALARI, ALTERNATİF YA DA KONSEPT ÜRÜNLER

Consept Ürünler: Bellona Vienza Koltuk, Yatak Odası, Yemek Odası Takımı - Compact Tv Duvar Ünitesi, Genç Odası, Portmanto, Sehpa

 Bellona Vienza Koltuk Takımı

Bellona Vienza Yemek Odası - Duvar Ünitesi

Bellona Vienza Yatak Odası Takımı

Bellona Vienza Genç Odası Takımı

Bellona Vienza Yatak Odası Takımı

BELLONA KOLTUK TAKIMLARI

BELLONA    STEP,       Tina,   İsabel,     LİNDA,     Line,     ALESTA-S,     ALESTA,    STYLE,     Aden,     PABLO,     VIOLIN,     Efect,       Vella,     Belissa,     Romeo,      Elantra,     Talya,     Nevada,   Liona,          Valdes,     Kolin,     Lisbon,      Vizyon,      Nora,        Elantra-S,        Dekora,     Vienza,     Pamira,     Violet,      Marin,     Angel,     Revita,   Sementa,        Lantes,     Arves,       Midi, Major, Lux, Salon, Oturma Odası, Koltuk Takımları, Kanepeler, Çekyatlar, Tekli Berjer Koltuklar...

Bellona Mobilya Oturma Grupları, Koltuk Takımları, Kanepeler, Salon Koltuk Takımları, Yemek Odaları, Yatak Odaları, Genç Odaları, Duvar Üniteleri, Sehpalar, Yataklar, Bazalar, Bellona Ev Tekstili Ürünleri ve daha pek çok ürün sizin sağlığınız ve rahatınız için tasarlandı. Ankara Bellona Öztürkler Mobilya olarak Demetevler Mağazamız ve Ostim Plazamız ile hizmetinizdeyiz.  www.AnkaraBellona.com

03123467171 03123461538 - AnkaraBellona@hotmail.com - AnkaraBellona@gmail.com

ANKARA BELLONA YA MAİL GÖNDERANKARA BELLONA GOOGLE SAYFALARIANKARA BELLONA TWITTER SAYFALARIANKARA BELLONA FACEBOOK SAYFALARI

Ankara Bellona Öztürkler Mobilya Demetevler Mağaza
ANKARA BELLONA | ÖZTÜRKLER LTD. ŞTİ.
357.Cad.(Eski 12.Cad.) No:29/A-B Demetevler / ANKARA Tel:0.312.346 1538 - 346 7171
Aktif anket yok !
Tasarım:
www.perdesaticilari.com