Online 1
Bugün : 36
Toplam : 2583293
© 2009
Oturma Grupları \ Pamira Lüx Takım - Kanepe

 Pamira Lux Koltuk Takımı - Kanepe

Sezonun moda renkleri somon ile nane yeşilinin bir arada kullanıldığı Pamira Lüks Takım, kapitone uygulamasıyla zengin bir tasarıma sahip. Zero Wall mekanizması sayesinde yatak ve sandık olabilen fonksiyonel takım, üçlü ve ikili koltuk seçeneğiyle sunuluyor. Konforlu yapısıyla rahatlık sunan P kol yapısı ve gösterişli lükens ayaklar Pamira serisini eşsiz kılıyor.
 
BELLONA Pamira Lux Koltuk Takımı - Kanepe 
BELLONA Pamira Lux Koltuk Takımı - Kanepe 
BELLONA Pamira Lux Koltuk Takımı - Kanepe 
BELLONA Pamira Lux Koltuk Takımı - Kanepe 
BELLONA Pamira Lux Koltuk Takımı - Kanepe
Bellona Pamira Lüx Koltuk Takımı - Kanepe
ankara bellona öztürkler mobilya
 
BELLONA Pamira Lux Koltuk Takımı - Kanepe
 
ankara bellona öztürkler mobilya

Bellona markamızda döşemeli ürün grubu içerisine dahil edilen Pamira Lux Koltuk Takımı... 

Pamira Lüx takım 3+3+B+B ve 3+2+B+B takım olarak serimize alınmıştır. Kullanım alanlarının genişliğine göre lüx takım veya midi lüx takım olarak tercih edilebilecektir.

Pamira lüks takımda ürüne zengin bir görünüm katan kapitone uygulaması yapılmıştır.

Ürünümüzde kullanılan P kol yapısı ve lükens ayaklar ile avangarde bir hava oluşturulmuştur. Ünitelerin kolunda ve alt bazada kullanılan renkli fitil uygulaması ile görsellik artırılmıştır.

Yeni modelimizde ikili ve üçlü kanepe alternatifleri yer almakta olup, her iki kanepe alternatifinde de yatak ve sandık fonksiyonları ile işlevsel bir kullanım imkanı sunulmuştur.

Üçlü ve ikili kanepe ünitelerinde ürünün öne çekilmeden yatak ve sandık konumuna gelmesini sağlayan Zero Wall mekanizması kullanılmıştır.

BELLONA Pamira Lux Koltuk Takımı - Kanepe

BELLONA KOLTUK TAKIMLARI

BELLONA    STEP,     KOLIN    DURU,  Tina,   İsabel,      LUISA,      LİNDA,     Line,     ALESTA-S,     ALESTA,   SIDNEY,    STYLE,       SIDNEY-S,     SANDRA,    Aden,    MERLIN,    LEVANTE,    PABLO,    CORDOBA   Bolivya,   Victoria,    VIOLIN,     Juliet,    Efect,     Laura,     Vella,     Belissa,     Romeo,      Elantra,     Almina,     Aston,     Talya,     Nevada,     Vokal,     Valdes,     Kolin,  Lisbon,   Vizyon,      Nora,        Elantra-S,     Estonya,     Dekora,     Vienza,     Pamira,           Midi, Major, Lux, Salon, Oturma Odası, Koltuk Takımları, Kanepeler, Çekyatlar, Tekli Berjer Koltuklar...

Bellona Mobilya Oturma Grupları, Koltuk Takımları, Kanepeler, Salon Koltuk Takımları, Yemek Odaları, Yatak Odaları, Genç Odaları, Duvar Üniteleri, Sehpalar, Yataklar, Bazalar, Bellona Ev Tekstili Ürünleri ve daha pek çok ürün sizin sağlığınız ve rahatınız için tasarlandı. Ankara Bellona Öztürkler Mobilya olarak Demetevler Mağazamız ve Ostim Plazamız ile hizmetinizdeyiz.  www.AnkaraBellona.com

03123852151 - 03123858141 AnkaraBellona@hotmail.com - AnkaraBellona@gmail.com

ANKARA BELLONA YA MAİL GÖNDER ANKARA BELLONA GOOGLE SAYFALARI ANKARA BELLONA TWITTER SAYFALARI ANKARA BELLONA FACEBOOK SAYFALARI

Ankara Bellona Öztürkler Mobilya Ostim Plaza Ankara Bellona Öztürkler Mobilya Demetevler Mağaza
ANKARA BELLONA | ÖZTÜRKLER LTD. ŞTİ.
Plaza: Yenimahalle-Batıkent Yolu Bağdat Cd.No: 342 Ostim/ANKARA Tel: 0312.385 2151 - 385 8141 - 0555 988 8125
Mağaza: 357.Cad.(Eski 12.Cad.) No:29/A-B Demetevler / ANKARA Tel:0.312.346 1538 - 346 7171
Aktif anket yok !
Tasarım:
www.perdesaticilari.com