Online 4
Bugün : 281
Toplam : 2705934
© 2009
Oturma Grupları \ Lantes Koltuk Takımı*Konsept*

Lantes Koltuk Takımı

Lazer desenli kol kırlentleri ve yatak olma özelliğine sahip ergonomik tasarımıyla kendisine hayran bırakan Lantes Koltuk Takımı, birbirinden canlı renk seçenekleri ile evinize enerji katacak...

BELLONA Lantes Koltuk Takımı

BELLONA Lantes Koltuk Takımı

BELLONA Lantes Koltuk Takımı

BELLONA Lantes Koltuk Takımı

BELLONA Lantes Koltuk Takımı

BELLONA Lantes Koltuk Takımı

Bellona Davis Koltuk Takımı - Kanepe

BELLONA Lantes Koltuk Tk

BELLONA Lantes Koltuk Takımı

Bellona Davis Koltuk Takımı - Kanepe

Bellona markamızda ürün serisine yeni dahil edilen Lantes Koltuk Takımı...

Lantes Koltuk Takımı modelimiz 3-3-B-B ve 3-2-B-B takım alternatifleri ile serimize kazandırılmıştır.

Lantes Koltuk Takımı özelikle modern ürün arayan tüketiciler için şık ve kullanışlı bir alternatif olarak çalışılmıştır.

Ürünümüzün kol kısmında kullanılan makrome dikişler alt bazada da devam ettirilmiş ve görsel bütünlük oluşturulmuştur.

Ürünümüzün yemek odası ile konsept uyumunu artıran ve görsel olarak algısını yükselten kol kırlentlerinde yemek odası ünitesinde yer alan desen, lazer uygulaması ile verilmiştir. Lazer desenli kol kırlentine ilave olarak ana desen uygulamalı ortopedik bel kırlentleri de kullanılarak zengin bir görünüm elde edilmiştir.

Salonlar için oldukça şık bir ürün olarak tasarlanan yeni ürünümüz fonksiyonel olarak ta geliştirilmiş olup, üçlü koltuk ünitesine yatak olma özelliği bulunmaktadır. İkili koltuk ünitesi ise sabit olarak tasarlanmıştır.

Yeni modelimizin font kısmında 32 DNS soft sünger kullanılmış olup, konfor ve ergonomi açısından oldukça beğenilecektir.

Lantes Koltuk Takımında, Lantes Yemek Odası ile konsept bütünlüğünü destekleyen ve ürünün modern tarzını öne çıkaran ahşap desen kaplı plastik ayaklar kullanılmıştır.

Yeni modelimizin berjeri de oldukça özgün bir tasarıma sahip olup, sırt kısmında kullanılan makrome dikiş esprileri ile takımın gelen karakteristiği berjer ünitesine de taşınmıştır. 

Bellona Lantes Koltuk Takımı

BELLONA ÜRÜN ÖLÇÜLERİ, ÖZELLİKLERİ, AÇIKLAMALARI, ALTERNATİF YA DA KONSEPT ÜRÜNLER

Consept Ürünler: Bellona Lantes Koltuk, Yatak Odası, Yemek Odası Takımı - Compact Tv Duvar Ünitesi, Sehpa

Bellona Lantes Koltuk Takımı

Bellona Lantes Yemek Odası

Bellona Lantes Yemek Odası Duvar Ünitesi, Televizyon Sehpası

Bellona Lantes Yatak Odası

BELLONA KOLTUK TAKIMLARI

BELLONA    STEP,       Tina,   İsabel,     LİNDA,     Line,     ALESTA-S,     ALESTA,    STYLE,     Aden,     PABLO,     VIOLIN,     Efect,       Vella,     Belissa,     Romeo,      Elantra,     Talya,     Nevada,   Liona,          Valdes,     Kolin,     Lisbon,      Vizyon,      Nora,        Elantra-S,        Dekora,     Vienza,     Pamira,     Violet,      Marin,     Angel,     Revita,   Sementa,        Lantes,     Arves,        Midi, Major, Lux, Salon, Oturma Odası, Koltuk Takımları, Kanepeler, Çekyatlar, Tekli Berjer Koltuklar...

Bellona Mobilya Oturma Grupları, Koltuk Takımları, Kanepeler, Salon Koltuk Takımları, Yemek Odaları, Yatak Odaları, Genç Odaları, Duvar Üniteleri, Sehpalar, Yataklar, Bazalar, Bellona Ev Tekstili Ürünleri ve daha pek çok ürün sizin sağlığınız ve rahatınız için tasarlandı. Ankara Bellona Öztürkler Mobilya olarak Demetevler Mağazamız ve Ostim Plazamız ile hizmetinizdeyiz.  www.AnkaraBellona.com

03123467171 03123461538 - AnkaraBellona@hotmail.com - AnkaraBellona@gmail.com

ANKARA BELLONA YA MAİL GÖNDERANKARA BELLONA GOOGLE SAYFALARIANKARA BELLONA TWITTER SAYFALARIANKARA BELLONA FACEBOOK SAYFALARI

Ankara Bellona Öztürkler Mobilya Demetevler Mağaza
ANKARA BELLONA | ÖZTÜRKLER LTD. ŞTİ.
357.Cad.(Eski 12.Cad.) No:29/A-B Demetevler / ANKARA Tel:0.312.346 1538 - 346 7171
Aktif anket yok !
Tasarım:
www.perdesaticilari.com