Online 1
Bugün : 262
Toplam : 2705915
© 2009
Oturma Grupları \ Elita Koltuk Takımı

Elita Koltuk Takımı

Modern hatlara sahip zarif yapısı ile dikkatleri üzerine çeken Elita Koltuk Takımı, zengin bir görünümün yanı sıra fonksiyonel kullanımıyla da hayatınızı kolaylaştırır.

BELLONA Elita Salon Koltuk Takımı 
BELLONA Elita Salon Koltuk Takımı 
BELLONA Elita Salon Koltuk Takımı 
BELLONA Elita Salon Koltuk Takımı 
BELLONA Elita Salon Koltuk Takımı 
BELLONA Elita Salon Koltuk Takımı 
BELLONA Elita Salon Koltuk Takımı
Bellona Elita Salon Koltuk Takımı
Bellona Davis Koltuk Takımı - Kanepe

Bellona Elita Salon Koltuk Takımı

Bellona Davis Koltuk Takımı - Kanepe

Bellona markamızda döşemeli ürün grubu serisine dâhil edilen Elita Koltuk Takımı...

Elita Koltuk Takımı 3-3-B-B ve 3-2-B-B takım varyantları ile serimize alınmıştır.

Yeni modelimiz son derece modern hatlara sahip olup, zarif yapısı ve ince hatları ile dikkat çekmektedir.

Yeni modelimiz ince kollu yapısı, soft hatları, kumaş uygulamaları ve fonksiyonel kullanımı ile oldukça özgün ve farklı bir tasarım çizgisine sahiptir.

Ürünümüzde üçlü ve ikili koltuk ünitelerinde kullanılan sırt minderlerine ilave olarak, ortopedik kol dayama kırlenti kullanılmış olup oldukça zengin bir görünüm elde edilmiştir.

Yeni modelimizin sırt minderlerinde, font kısmında ve berjer ünitesinde renkli biye uygulaması yapılarak ince ve şık bir detay kazandırılmıştır. Ayrıca ünitelerin kol yanlarında biye rengi ile uyumlu renkte düğme uygulaması da yapılmıştır.

Elita Koltuk Takımı modelimizde kullanıcılarına alternatifli fonksiyonel üniteler de sunulmuştur. Üründe yataklı üçlü koltuk ve sandıklı üçlü koltuk olmak üzere iki adet üçlü koltuk alternatifi yer almakta olup, kullanıcılar ihtiyaçlarına göre istedikleri fonksiyonu tercih edebilecektir. Üçlü koltukta sunulan fonksiyonelliğin yanı sıra ikili koltuk ünitesinde de sandık fonksiyonu bulunmaktadır.

Üçlü koltuk ünitesinde yatak özelliği tekli ve ikili mekanizma ile çalışmakta olup, tekli mekanizmanın açılması ile ürünümüz uzanmalı konumda da kullanılabilecektir.

Yeni modelimizin font kısmında 32 DNS soft sünger kullanılmış olup, oldukça konforlu bir oturum sağlanmıştır.

Elita koltuk takımı ürünümüzde ürünün tarzına uyumlu ahşap desen kaplı plastik ayaklar kullanılmıştır.

BELLONA Elita Salon Koltuk Takımı - Kanepe

BELLONA KOLTUK TAKIMLARI

BELLONA    STEP,       Tina,   İsabel,     LİNDA,     Line,     ALESTA-S,     ALESTA,    STYLE,     Aden,     PABLO,     VIOLIN,     Efect,       Vella,     Belissa,     Romeo,      Elantra,     Talya,     Nevada,   Liona,          Valdes,     Kolin,     Lisbon,      Vizyon,      Nora,        Elantra-S,        Dekora,     Vienza,     Pamira,     Violet,      Marin,     Angel,     Revita,   Sementa,        Lantes,     Arves,       Midi, Major, Lux, Salon, Oturma Odası, Koltuk Takımları, Kanepeler, Çekyatlar, Tekli Berjer Koltuklar...

Bellona Mobilya Oturma Grupları, Koltuk Takımları, Kanepeler, Salon Koltuk Takımları, Yemek Odaları, Yatak Odaları, Genç Odaları, Duvar Üniteleri, Sehpalar, Yataklar, Bazalar, Bellona Ev Tekstili Ürünleri ve daha pek çok ürün sizin sağlığınız ve rahatınız için tasarlandı. Ankara Bellona Öztürkler Mobilya olarak Demetevler Mağazamız ve Ostim Plazamız ile hizmetinizdeyiz.  www.AnkaraBellona.com

03123467171 03123461538 - AnkaraBellona@hotmail.com - AnkaraBellona@gmail.com

ANKARA BELLONA YA MAİL GÖNDERANKARA BELLONA GOOGLE SAYFALARIANKARA BELLONA TWITTER SAYFALARIANKARA BELLONA FACEBOOK SAYFALARI

Ankara Bellona Öztürkler Mobilya Demetevler Mağaza
ANKARA BELLONA | ÖZTÜRKLER LTD. ŞTİ.
357.Cad.(Eski 12.Cad.) No:29/A-B Demetevler / ANKARA Tel:0.312.346 1538 - 346 7171
Aktif anket yok !
Tasarım:
www.perdesaticilari.com