Online 2
Bugün : 279
Toplam : 2705932
© 2009
Oturma Grupları \ Oslo Koltuk Takımı *Konsept*

Oslo Koltuk Takımı *Konsept*

Bellona şıklığı bu kez de evinize Oslo ile geliyor. Modern tarzıyla dikkatinizi çekecek olan Oslo Koltuk Takımı, ikili ve üçlü koltuk ünitelerinde yatak ve sandık fonksiyonlarıyla sizlerin beğenisine sunuluyor.

BELLONA Oslo Koltuk Takımı 
BELLONA Oslo Koltuk Takımı 
BELLONA Oslo Koltuk Takımı 
BELLONA Oslo Koltuk Takımı 
BELLONA Oslo Koltuk Takımı 
Bellona Oslo Koltuk Takımı
Bellona Davis Koltuk Takımı - Kanepe

Bellona Oslo Koltuk Takımı

Bellona Davis Koltuk Takımı - Kanepe

Bellona markamızda döşemeli ürün grubu serisine dâhil edilen Oslo Koltuk Takımı...

Oslo Koltuk Takımı, Oslo yemek odası takımına konsept olarak çalışılmıştır. Yeni modelimiz yemek odası takımı ile konsept olarak uyumlu bir görsellik sağlamakta olup, tasarımı itibari ile her zevke hitap edebilecek çizgilere sahiptir.

Oslo koltuk takımı 3+3+B+B ve 3+2+B+B olmak üzere iki takım varyantında çalışılmış olup, tüketicilerimiz odalarının büyüklüğüne göre ikili veya üçlü koltuk tercih edebilecektir.

Modern tarzı ile ile öne çıkan yeni modelimizde kol yanlarına makrome dikiş uygulaması yapılarak şık bir görünüm kazandırılmıştır. Ayrıca kol önlerinde kullanılan renkli biye uygulaması da görselliği desteklenmiştir.

Oslo koltuk takımı tüketicilerimizin fonksiyonellik beklentilerini de karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Ürünümüzün ikili ve üçlü koltuk ünitelerinde yatak ve sandık özelliği bulunmaktadır.

Üçlü ve ikili kanepelerde ürünün öne çekilmeden yatak ve sandık konumuna gelmesini sağlayan Zero Wall mekanizması kullanılmıştır.

Ürünümüzün font kısmında yay karkas üzeri 22 DNS soft sünger kullanılmıştır.

Yeni modelimizde kol kırlentlerinin yanısıra geometrik desenli ortopedi kırlentleri de kullanılmıştır.

BELLONA Oslo Koltuk Takımı - Kanepe

BELLONA ÜRÜN ÖLÇÜLERİ, ÖZELLİKLERİ, AÇIKLAMALARI, ALTERNATİF YA DA KONSEPT ÜRÜNLER

Consept Ürünler: Bellona Oslo Koltuk, Yatak Odası, Yemek Odası Takımı - Compact Tv Duvar Ünitesi, Sehpa

BELLONA OSLO KOLTUK TAKIMI

Bellona Oslo Konsept Yatak Odasi\ Yemek Odasi\ Duvar }n’tes’

Bellona Oslo Konsept Yatak Odasi\ Yemek Odasi\ Duvar }n’tes’

Bellona Oslo Konsept Yatak Odasi\ Yemek Odasi\ Duvar }n’tes’

BELLONA KOLTUK TAKIMLARI

BELLONA    STEP,       Tina,   İsabel,     LİNDA,     Line,     ALESTA-S,     ALESTA,    STYLE,     Aden,     PABLO,     VIOLIN,     Efect,       Vella,     Belissa,     Romeo,      Elantra,     Talya,     Nevada,   Liona,          Valdes,     Kolin,     Lisbon,      Vizyon,      Nora,        Elantra-S,        Dekora,     Vienza,     Pamira,     Violet,      Marin,     Angel,     Revita,   Sementa,        Lantes,     Arves,       Midi, Major, Lux, Salon, Oturma Odası, Koltuk Takımları, Kanepeler, Çekyatlar, Tekli Berjer Koltuklar...

Bellona Mobilya Oturma Grupları, Koltuk Takımları, Kanepeler, Salon Koltuk Takımları, Yemek Odaları, Yatak Odaları, Genç Odaları, Duvar Üniteleri, Sehpalar, Yataklar, Bazalar, Bellona Ev Tekstili Ürünleri ve daha pek çok ürün sizin sağlığınız ve rahatınız için tasarlandı. Ankara Bellona Öztürkler Mobilya olarak Demetevler Mağazamız ve Ostim Plazamız ile hizmetinizdeyiz.  www.AnkaraBellona.com

03123467171 03123461538 - AnkaraBellona@hotmail.com - AnkaraBellona@gmail.com

ANKARA BELLONA YA MAİL GÖNDERANKARA BELLONA GOOGLE SAYFALARIANKARA BELLONA TWITTER SAYFALARIANKARA BELLONA FACEBOOK SAYFALARI

Ankara Bellona Öztürkler Mobilya Demetevler Mağaza
ANKARA BELLONA | ÖZTÜRKLER LTD. ŞTİ.
357.Cad.(Eski 12.Cad.) No:29/A-B Demetevler / ANKARA Tel:0.312.346 1538 - 346 7171
Aktif anket yok !
Tasarım:
www.perdesaticilari.com