Oturma Odası

Bellona Mobilya ürünleri ile oturma odanızı eşsiz bir şıklık bekliyor. Koltuk takımları, köşe takımları, oturma grupları, berjer, TV koltukları, sehpalar ve TV üniteleri. Cantürk Ticaret Ankara Bellona mağazamız en yeni modeller, en uygun fiyatlar ve taksit ile alışveriş imkanı ile sizi bekliyor. Ayrıca seri sonu ve teşhir ürünlerde ekstra indirimler mağazamızda.

Yemek Odası

Bellona yemek odası ürünleri şık ve dayanıklı tasarımları ile evinizin oturma odasına renk katacak. Yemek odası takımları, masa ve sandalyeler, yemek masaları, konsollar ve diğer aksesuarlar Ankara Bellona Yetkili Bayisi Cantürk Ticaret ile sizleri bekliyor. Mağazamızı ziyaret edebilir ve uygun fiyatlar ile ürünlere sahip olabilirsiniz.

Yatak Odası

Evinizin yatak odasına Bellona şıklığını katmaya hazır mısınız? Birbirinden şık yatak odası takımları, yatak, baza ve başlıklar ile zevkinize uygun ürünler Ankara Bellona Cantürk Ticaret mağazalarında sizi bekliyor. Teşhir ve seri sonu yatak odası takımlarını da mağazalarımızı ziyaret ederek inceleyebilir, avantajlı ödeme seçenekleri ile ürünlere sahip olabilirsiniz. 

Genç ve Çocuk Odası

Bebek, çocuk ve gençler için en trend ürünler Bellona’da. Beşik, çocuk odası takımları, genç odası takımları, çalışma masaları, kitaplıklar, çalışma sandalyeleri, ranzalar ve odanız için tüm dekorasyon ürünleri Ankara Bellona Mağazası Cantürk Ticaret’de. İster takım olarak, ister parça parça satın alarak çocuklarınızın odalarına renk katabilirsiniz.

Yatak ve Baza

Bellona yatak, baza ve başlık modelleri estetik görünümleri, dayanıklı üretimleri ile her daim en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Cantürk Ticaret Ankara Bellona mağazamızda tüm Bellona modellerini bulabilir ve özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Sürekli yenilenen ürün modelleri için mağazamıza bekleriz.

Bahçe Mobilyası

Bahçe mobilyaları, balkon takımları, salıncaklar ve aklınıza gelen tüm bahçe ve balkon ürünleri Bellona’da. Cantürk Ticaret Ankara Bellona Mağazası olarak tüm modelleri sizlere sunuyoruz. Hızlı teslimat, özel indirimler ve taksitli ödeme seçenekleri ile sizleri mağazalarımıza bekleriz. Cantürk Ticaret Ankara Pursaklar‘da.

Tamamlayıcı Ürünler

Bellona tamamlayıcı ürünler tam size göre. Bellona Sehpa, portmanto, TV ünitesi, dresuar, markiz, puf, lambader ve evinizin şıklığını tamamlayacak tüm ürünler Ankara Bellona mağazası Cantürk Ticaret’de. Bellona köşe sehpa, orta sehpa ve zigon sehpalar da özel indirimleri kaçırmamak için acele etmeyi unutmayın.

Ankara Bellona - Cantürk Ticaret

Hızlı Teslimat

Orijinal Ürün

Teknik Destek

Özel Fiyatlar