Bellona Ankara

Bellona Ankara Bayisi

Cantürk Ticaret Ankara Bellona Satış Noktası

Bellona Ürünleri

Cantürk Ticaret, Ankara Pursaklar’da bulunan mağazası ile hizmet vermektedir. Pursaklar’dan tüm Ankara’ya satış ve teslimat hizmeti vardır.

Ankara’nın tüm bölgelerinden hatta Tüm Türkiye’den sipariş verebilirsiniz. Ankara’nın her yerine ücretsiz teslimat, diğer illere alışveriş tutarına göre ücretsiz teslimat seçenekleri mevcuttur.

Bellona yemek odası, yatak odası, koltuk takımları, köşe takımları, genç ve bebek odası takımları, bahçe ve balkon mobilyaları, kanepe, sehpa, ev aksesuarları, tv üniteleri, masa ve sandalye, yatak, baza, başlık başta olmak üzere tüm ürün grupları mevcuttur.

Ankara Bellona mağazamızdan alacağınız tüm ürünlerin geneli stoklarımızdan hızlıca teslim edilmektedir. Özel renk ve ölçülerde istekleriniz olduğunda bu ürünler yeniden üretim sürecine gireceği için fabrika teslimatı beklenmektedir. 

Tüm ürünler kendi profesyonel ekibimiz tarafından teslim edilerek kurulumu eksiksiz olarak yapılmaktadır. Olası bir eksiklik ve ya ürün zarar görmesi durumunda Bellona garantisi ile en hızlı şekilde gereken müdahaleler yapılmaktadır.

 

Hızlı, Güvenli Teslimat.

Outlet, Teşhir Bellona Ürünleri

Bellona Ankara mağazamız Cantürk Ticaret’de bir çok ürün ve modelin teşhir ürünlerini yerinde inceleyebilirsiniz. 

Ayrıca dönem dönem satışa sunulan outlet ve teşhir Bellona ürünlerini çok uygun fiyatlar ile satın alarak bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Teşhir ürünler mağazalarımızda sergilenirken zarar görmemesi için gereken tüm hassasiyet gösterilmektedir. Düzenli olarak yaptığımız teşhir ürün satışlarında bugüne kadar hiç bir müşterimizi mağdur etmedik.

 

Ürünleri Gördünüz Mü?