Hakkımızda


Ankara Bellona Bayisi Cantürk Ticaret


Ankara Bellona Bayisi Cantürk Ticaret, 1970 yılında çıktığı ticaret yolculuğunu; ticaret ahlakı, müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet ve doğruluk vizyonları ışığı altında günümüze dek sürdürmüştür. Ticaretine başladığı günden bu yana; yolculuğunda bir çok vizyonu güçlü, Dünya markalarını yanına alarak yürümüştür. 

Arçelik, Bellona ve İstikbal gibi Dünya’ca bilinen markalar ile yol arkadaşlığı yaparak; müşteri memnuniyetini ön planda tutan Cantürk Ticaret, Ankara’da üç mağaza ile hizmetine devam etmektedir. Pursaklar Yunus Emre Caddesi’nde ” İstikbal – Arçelik,” Gülyazı Caddesi’nde “Bellona – Arçelik,” Hasköy Protokol Yolu üzerinde “Arçelik” olmak üzere toplamda üç konsept mağazaya sahiptir. Dünyaca tanınırlığı bilinen markaların bayiliğini yaparak; dededen toruna üç kuşaktır, dürüst ticaret düstürü ile yol alan Cantürk Ticaret, kaliteyi esas alarak; bölgesinde tüketicisinin vazgeçilmezi olmuştur. 

En güncel trend ürünler ile alanında deneyimli kadrosu ve zamanında lojistik destek veren, ürününün arkasında duran Cantürk; İstikbal Mobilya mağazasından Ankara ve İç Anadolu’ya, Arçelik mağazasından ise beyaz eşya ayağında tüm Türkiye’ye hizmet vermekten onur duymaktadır.

İşimizi aşkla yaparak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.” diyen Cantürk Ailesi, şubeleşme konusunda istikrarla yol almaktadır…  


“Sitemizde bulunan tüm görsel ve ürün bilgileri bellona.com.tr sitesinden alıntı yapılarak eklenmiştir.”