“BELLONA’DA ZAM YOK, FIRSAT ÇOK” 

“BELLONA’DA ZAM YOK, FIRSAT ÇOK” 

Kampanya 01 Kasım 2023 tarihinde başlayacak, 31 Aralık 2023 tarihinde sona erecektir. 

  • Bellona markalı ürünlerimizden (Yatak-Baza-Başlık ürünleri, Mavenna Plus-Mavenna Koltuk Takımı, Yemek Odası Takımı, Yatak Odası Takımı, Genç Odası Takımı hariç)  39.900 TL ile 62.900 TL arası alım yapan tüketicilerimize; “Caprice 100 X 200 Yatak” ücretsiz hediye edilecektir.* (Perakende mağazalarda geçerlidir.)
  • Bellona markalı ürünlerimizden (Yatak-Baza-Başlık ürünleri, Mavenna Plus-Mavenna Koltuk Takımı, Yemek Odası Takımı, Yatak Odası Takımı, Genç Odası Takımı hariç) 62.900 TL ve üzeri alım yapan tüketicilerimize; anında 6.300 TL’den başlayan indirim yapılacaktır.*

*Anında indirim ve Caprice Yatak kampanyaları birleştirilemez. 

  • Koltuk Takımı Alana Gümüşsuyu Halılar %25 İndirimli!*

*Bellona markalı 25.000 TL ve üzeri koltuk takımı alana Black&Brown, Legro ve Deco Alvin serisi Gümüşsuyu Halılar %25 İndirimli olarak satışa sunulacaktır. (Perakende mağazalarda geçerlidir.)

 “BELLONA YATAK B-SLEEP İLE HAYAT ÇOK RAHAT ALIŞVERİŞLERDE! ŞİMDİ SEÇİLİ YATAK VE BAZA BİRLİKTE ALIMLARINDA GEÇERLİ BAZALARDA %10 İNDİRİM FIRSATI BELLONA YATAK B-SLEEP MAĞAZALARINDA” 

Kampanya 01 Kasım 2023 tarihinde başlayacak, 31 Aralık 2023 tarihinde sona erecektir. 

Kampanya süresince belirlenen yatak modellerinde yatak ve bazayı birlikte alan tüketicilere bazada %10 ilave indirim uygulanacaktır.* (Perakende mağazalarda geçerlidir.)

*Modeller aşağıdaki gibidir:

  • Coppertech Cooler Yatak 
  • Kolajen Linen Yatak 
  • Dream Cotton Yatak 
  • Coppertech Smart Yatak 
  • Visco Prime Yatak 
  • Soft Selection Pro-5 Yatak 

“GENÇ ODASI ALIMINA YATAK HEDİYE”

Gençlerin beğenisini kazanmış olan Andera, Cladia, Vilza Genç Odası alımlarına 90 X 190 Hena-Dream Yatak bedelsiz olarak verilecektir. 

Kampanyadan yararlanabilmek için fiyat listemizdeki takım konfigürasyonlarından biri tercih edilmelidir. Takım oluşturmayan alımlara ancak takım fiyatını geçtiğinde hediye verilir. 

Hena-Dream 90 X 190 ölçü haricinde veya serimizdeki başka bir üst fiyatlı yatak tercih edilmesi durumunda ise tüketiciden aradaki fark tahsil edilecektir.(Perakende mağazalarda geçerlidir.)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir